Home

til eksil bøf Læs auktion lindshammar handmade skål vas Mary Temerity legeplads

VASER 2 st samt SKÅL, glas, Gunnar Ander, Lindshammar. Glas - Övrigt -  Auctionet

Se produkter som liknar Lindshammar, stor skål handm.. på Tradera  (521075841)

Vas / Glasvas Lindshammar Gunnar Ander retro vi.. | Köp på Tradera  (525475635)

GLASSKÅL, Lindshammar, Sverige. Glas - Serviser - Auctionet

VAS SAMT SKÅL, glas, Göran Wärff, Kosta, signerade. - Bukowskis

VAS OCH SKÅL, glas, Göran Wärff, Kosta, Unik, signerade. - Bukowskis

Se produkter som liknar Lindshammar Catti Åselius Li.. på Tradera  (519933403)

Slutpris för LINDSHAMMAR
Slutpris för LINDSHAMMAR

Slutpris för VAS OCH SKÅL. Konstglas. Handmade

ERIK HÖGLUND, skål samt vas, blått glas | Barnebys

Slutpris för LINDSHAMMAR
Slutpris för LINDSHAMMAR

LINDSHAMMAR, vas & skål
LINDSHAMMAR, vas & skål

SKÅL OCH VASER, 3 delar, glas, bl a Bertil Vallien, Kosta, signerade. -  Bukowskis

VAS & SKÅL, Sea glasbruk & 2 skålar Nybro glasbruk, 2000-tal. - Bukowskis

Sökresultat för Lindshammar sweden

VAS "Crocus" Timo Sarpaneva Iittala | Barnebys

Gunnar Nylund, väggrelief, skålar, 3 st, vas och askfat, stengods,  Rörstrand. - Bukowskis

BERTIL VALLIEN - Glass vase for Kosta Boda, Sweden. Height 20 cm. |  Contemporary glass design, Art table, Glass design

SKÅLAR, VAS veckglas, 1800-tal | Barnebys

LINDSHAMMAR, vas & skål
LINDSHAMMAR, vas & skål

VASER, SKÅLAR, 7 st, glas, Lindshammar , Orrefors m m. Glas - Övrigt -  Auctionet

Lindshammar Cattis Åselius-Lidback blå glasskål med fåglar - Secondhand.se

Gunnar Nylund, vaser, 2 st samt skål, Rörstrand. - Bukowskis